• Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Solotica Satış Noktaları

Solotica Satış Noktaları

Kontak Lensinizi Seçerken
Solotica Renk Uzmanlarından
Destek Almak İstemez misiniz?

Solotica lenslerinizi tüm optisyenlik müesseselerinden satın alabilirsiniz. Ancak Solótica Satış Noktalarından aldığınız takdirde bazı avantajlarınız olacaktır.

Solotica Satış Noktaları, Solotica Türkiye Distribütörü Opak Lens tarafından özel olarak yetkilendirilmiş, eğitimli ve uzman kadroya sahip, özellikle numarasız renklerde size hemen ürün teslimatı yapabilecek şekilde stoklu çalışan optik mağazalardır. Solotica Satış Noktalarında kendinizi ayrıcalıklı hissedersiniz.

Solotica Satış Mağazalarından alışveriş yaptığınızda bir renk uzmanı tarafından renkler konusunda bilgilendirilir ve yönlendirilirsiniz. Solotica renk uzmanları sizi dikkatle dinleyecek ve her zaman hem isteklerinize uygun, hem de kendi göz renginiz üzerinde nasıl duracağını size aktararak seçiminizde destek verecektir.

Renklerinizi biliyor ve kendi optik mağazanızdan almak istiyorsanız bu yolu da izleyebilirsiniz. Opak Lens lenslerinizi size teslim edilmek üzere en kısa zamanda optik mağazanıza iletecektir.

Solotica Nerelerde Satılır?

Kontak Lens
Yalnızca Optisyenlik Müesseselerinde Satılır

Türkiye’de kontak lenslerin perakende satış yetkisi, 26. Haziran 2004 tarihinde yürürlüğe giren 5193 sayılı "Optisyenlik Hakkında Kanun" çerçevesinde sadece optik mağazalarına verilmiştir.

Kontak lensler optik mağaza dışında başka hiç bir mecrada satılamaz.

Bu yasa uyarınca kontak lenslerin satışı internetten yapılamaz. Çünkü optik mağazalar dışında kalan bu sitelere Sağlık Bakanlığı tarafından denetim yapılmamaktadır.

Internetten satın alınan kontak lensler sahte, kaçak, süresi geçmiş olabilir ve kullanıcıların gözünde kalıcı hasarlara sebep olabilir.

 

Son kullanıcıların göz sağlığını korumak için mutlaka önce göz hekimine başvurarak lens kullanımına ilişkin reçete almaları ve daha sonra lenslerini yalnızca optik mağazalardan temin etmeleri gerekmektedir.

 

Bu yasa gereği Solotica ürünleri internette satılmamakta, yalnızca optik mağazalardan temin edilmektedir. ​

Solotica Satış Noktası Olmak İçin

Solotica Satış Noktası
Başvuru Formu

Solotica Satış Noktası yetkilendirilmesi belli lokasyonlarda belirli sayıda ve özellikteki optisyenlik müesseselerine yapılabilmektedir. Bu yetkilendirme prosedüründen geçmeden önce optik mağazaların belli ön koşulları sağlamaları gerekmektedir.

Solotica Satış Noktası olmak için lütfen aşağıda verilen başvuru formunu indirerek doldurunuz. Formunuzu Opak Lens'teki yetkili birime iletilmek üzere lütfen info@soloticaturkey.com adresine yollayınız. En kısa zamanda size başvurunuzla ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

Başvuru formunu indirmek için lütfen tıklayınız.
Gönderim adresi info@soloticaturkey.com

Solotica
Müşteri Hattı

 © 2020 by Opak Lens Sanayi ve Tic. A.Ş.